Reference


Být boubelka se mi nelíbilo

Tak jsem se konečně rozhoupala k tomu, uveřejnit tuhle fotografii. Ta první je stará cca 3 roky, poté jsem ještě více jak rok bojovala s kily navíc, leč bez nějakého výsledku. Když jsem se začala smiřovat, že je to věkem a s podobnými nesmysly seznámila jsem se s vibračními plošinami. Za několik měsíců 10 cm v pase dolu a -5 kg. Za dalších půl roku díky změně jídelníčku dalších -5kg a celkem dvě konfekční velikosti. Původní váha 68, dnes 58. Takže jsem tím chtěla jen říci, že jsem k této váze nedospěla za pár dní, ale že jsem si k ní pomalu došla bez drastických diet a vyčerpávajícího cvičení za cca rok a půl. Cvičení mě stále baví a jídlo chutná. Jen si vybírám to, ce mě chutná a neškodí.

Když jsem to dokázala já, dokážete to také

Přeji Vám všem úspěšný rok 2015

Lenka Brzková

majitelka Vibroeasy Liberec

 

 

Vaše názory jsou pro nás důležité

 

Na úvod chci říct, že nemám problémy s váhou, ani nechci výrazně hubnout. Mým cílem je zformování a hlavně zpevnění postavy.  Velmi mi začala vadit „pneumatika“ kolem bříška. Jako každá jiná zaměstnaná žena nemám moc volného času, proto jsem hledala cvičení, které bude účinné a nebude časově náročné. O vibračních plošinách jsem se dozvěděla od kolegyně v práci, která toto cvičení pravidelně navštěvuje již rok, a musím konstatovat, že postavu má úžasnou .
Zprvu jsem byla nedůvěřivá, prošla reference na internetu a byla mile překvapena z převážně pozitivních ohlasů. Nedalo mi to a začátkem října navštívila nově otevřené studio, vyzkoušela první lekci, která je zdarma  (příjemný bonus) a hned druhý den si koupila permanentku Gold za 1 150,- Kč (úžasná cena, jedno cvičení vyjde na 44 Kč, v ceně permanentky je zvážení a změření obvodu těla a tuku v těle). Využila jsem i příspěvku VZP, 500 Kč .
Již třetí týden od pondělí do pátku chodím pravidelně cvičit a určitě budu pokračovat dál. První týden mě po cvičení lehce pobolívala hlava, ale vše zmizelo během druhého týdne, jakmile se mi zpevnily svaly krční páteře. Teď si cvičení užívám, zavřu oči, soustředím na dýchání a relaxuji, krásný pocit .
Je mi jasné, že léta ukládané tukové zásoby nezmizí za tři týdny, chce to přidat pevnou vůli, chodit cvičit pravidelně a dodržovat rozumnou životosprávu, ale již teď pociťuji celkové zpevnění postavy, pomalu mizí celulitida a hlavně mě přestala bolet záda  HURÁ.
V každém případě cvičení na vibračních plošinách doporučuji všem ženám bez rozdílu věku. Velkou výhodou je vytvoření individuálního programu pro každou ženu se zaměřením na problematické partie.
Není se čeho bát, čeká na Vás příjemný, profesionální a vždy usměvavý personál .
Monika, věk 44, Liberec

 

 

 

Dřív jsem chodila do bazénu, protože si tam mohl člověk přijít kdy chtěl a né přesně na čas. Ale strašně mě rozčilovalo to převlíkání, odlíčení, zima, sprchování, fénování, pro změnu líčení a strašnej hlad po mém závratném výkonu :-D A tak jsem začala hledat něco jiného.

Přemýšlela jsem o posilovně nebo skupinovém cvičení, ale pak jsem přišla na to, že by mi z těch nepříjemností odpadla tak maximálně odlíčení a foukání :-D. Když jsem si našla vibrační plošiny, řekla jsem si, že to musím zkusit. I kvůli tomu, že můžu přijít v podstatě kdy chci. A hlavně se nemusím převlékat.

Na cvičení chodím od začátku září a musím říct, že jsem nadšená. Když jsem přišla na první lekci, tak jsem byla trošku skeptická, ale když jsem vlezla na plošinu, tak jsem se musela až smát, jak jsem cítila, svaly, co se mi zatínaly snad všude na těle :-D Hlavně na břiše. Fakt mi stačila snad minuta s koupila jsem si hned permanentku. Jak se znám, tak bez ní bych se asi nedonutila chodit pravidelně. Teď chodím 4x-5x týdně a hrozně mě to baví. Člověka to tak strašně nabije energií a motivací se sebou něco dělat. Hlavně když vidí výsledky.

Ty jsem viděla asi po dvou týdnech. Cítila jsem, že se mi začínají dělat břišní svaly. Dokonce jsem je i viděla...před snídaní :-D Teď po 3 týdnech jsem se měřila a v pase a mám o 1,5 cm méně a tělo je celkově pevnější. A hlavně mám tolik energie, co už dlooouho ne. Prostě mě to tak krásně celkově nakoplo pro sebe něco dělat. A tak jsem si koupila permanentku i na další měsíc :-D. A když jsem zjistila, že mi 500 Kč zaplatí pojišťovna….Tak jsem si šla koupit něco na sebe. :-D

Každopádně bych cvičení doporučila všem, co jsou lenoši, jako jsem bývala já, ale i všem ostatním, co potřebují nějak začít svojí cestu za parádní postavou. Prostě palec nahoru.

A když už jsem se tak rozepsala… tak musím malinko popět chválu na personál. Holky jsou senzační a na cvičení se těším i kvůli nim. Prostě příjemná atmosféra i prostředí. Co víc si přát. (teda kromě plochého bříška cvičitelky Jarmilky – to nutně potřebuju :-D )

Ivča, 22 let, Liberec

 

 

Ráda se podělím o zkušenost, třeba někomu pomůže.

Po náročné léčbě misím úsporně nakládat se svojí sílou i energií. Nicméně klepající Já mne netěší a proto jsem hledala nějaký pro mne příhodný pohyb. Cvičení na vibrační plošině se ukázalo jako rozumné řešení. Účinky pozoruji od desáté lekce, svaly se zpevňují a já pokračuji již čtvrtý měsíc a je mi fajn.

Iva 55 let, Jablonec nad Nisou

Výhody Vibroeasy

  • Výsledky již za 14 dní
  • Nejlepší cena
  • Dobrá dostupnost v centru
  • Pitný režim ZDARMA
  • Snadné parkování
  • VZP přispívá 500 Kč


Registruj se nyní!